Усі новини

ОСББ Великого Добропілля знову у ТРЕНДі: почалася практика!

9 та 10 жовтня 2018 року в м. Добропіллі для представників ОСББ м. Білозерське, м. Білицьке та смт. Новодонецьке проведено навчально-практичний семінар інноваційного Проекту "Технології розумної енергоощадності в наших домівках" (ТРЕНД, далі - Проект), що реалізується Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку" (ВБО «ІМР») за Програмою соціального партнерства компанії ДТЕК.
12 жов. 2018 | Перейти

Бути у ТРЕНДі пропонують енергоефективним ОСББ трьох найбільш активних міст Дніпропетровської області

12 і 13 вересня 2018 р. ВБО "ІМР" презентував представникам ОСББ і міської влади Павлограда, Першотравенська та Тернівки інноваційний Проект "Технології розумної енергоощадності в наших домівках" (ТРЕНД), що реалізується за Програмою соціального партнерства компанії ДТЕК.
26 вер. 2018 | Перейти

ОСББ Добропілля хочуть бути у ТРЕНДІ

15 червня 2018 року в Добропіллі в рамках вступного семінару для представників ОСББ та міської влади вперше презентовано інноваційний Проект "Технології розумної енергоощадності в наших домівках" (ТРЕНД), що реалізується за Програмою соціального партнерства компанії ДТЕК Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку".
21 вер. 2018 | Перейти

Енергоефективні ОСББ Великого Добропілля – головний ТРЕНД сьогодення

24 та 25 липня 2018 року в Добропіллі представникам ОСББ та міської влади м. Білозерське, м. Білицьке та смт. Новодонецьке ІМР презентвав інноваційний Проект "Технології розумної енергоощадності в наших домівках" (ТРЕНД). ІМР реалізує ТРЕНД за Програмою соціального партнерства компанії ДТЕК. Презентація відбулася під час вступного семінару, присвяченого юридичним, технічним та організаційним питанням діяльності ОСББ.
20 вер. 2018 | Перейти