Усі новини

ВИ ХОЧЕТЕ ПЛАТИТИ МЕНШЕ ЗА ОПАЛЕННЯ? ТОДІ ВАМ ПОТРІБЕН «ТРЕНД»

За Проектом ДТЕК ТРЕНД наразі утеплили майже 21 км таких трубопроводів у 39 будинках міст Добропілля, Білозерське і Білицьке. У 19 будинках першої черги впровадження самостійне регулювання відпуску теплоти співвласниками виконувалось упродовж 20 днів лютого і 30 днів березня, а у 20 будинках другої черги – лише протягом 10 днів березня.
02 тра. 2019 | Перейти

ОСББ Великого Добропілля як приклад для України: чому досвід енергоощадних заходів Проекту ТРЕНД варто поширювати

Пропонуємо Вашій увазі узагальнену інформацію щодо результатів упровадження у будинках ОСББ Великого Добропілля у рамках Проекту ДТЕК ТРЕНД заходів з утеплення трубопроводів системи опалення та самостійного регулювання співвласниками відпуску тепла до будинків.
25 кві. 2019 | Перейти

Друга черга проекту з утеплення трубопроводів та регулювання теплонадходжень в ОСББ Великого Добропілля: 10 днів березня

Впровадження першої черги проекту з утеплення трубопроводів систем опалення у будинках ОСББ дало переконливі результати. Саме вони надихнули керівництво Великого Добропілля та компанії ДТЕК на реалізацію другої черги цього енергоефективного заходу.
24 кві. 2019 | Перейти

Чому вже другий місяць поспіль зменшуються витрати на опалення у 19 ОСББ Великого Добропілля-учасниках Проекту ДТЕК ТРЕНД?

Нагадаємо нашим шановним читачам, що співвласники 19 будинків ОСББ Великого Добропілля – учасники першої черги проекту з утеплення трубопроводів систем опалення – вже два місяці (лютий та березень 2019 р.) самостійно регулюють відпуск теплоти до своїх будинків.
23 кві. 2019 | Перейти

ДОПОМОЖЕМО КП «ДОБРО» ЕКОНОМИТИ КОШТИ ТА ПОКРАЩУВАТИ ЕКОЛОГІЮ ВЕЛИКОГО ДОБРОПІЛЛЯ!

Як відомо нашим шановним читачам, КП «Добро» в якості палива для вироблення теплової енергії, що надходить до осель жителів Великого Добропілля, використовує вугілля
05 кві. 2019 | Перейти

Навчання самостійному регулюванню відпуску теплоти для представників ОСББ Великого Добропілля. Друга черга впровадження

20-21 березня 2019 р. у Добропіллі відбудеться презентація на тему «Утеплення труб та самостійне регулювання відпуску теплоти до будинків» для представників ОСББ міст Добропілля та Білозерське
19 бер. 2019 | Перейти

РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ ПРОЕКТУ ТРЕНД У ВЕЛИКОМУ ДОБРОПІЛЛІ

У рамках Проекту ТРЕНД за сприяння спеціалістів ІМР успішно виконано роботи з теплової ізоляції понад 12 тис. метрів розподільних трубопроводів систем опалення у підвалах 19 будинків ОСББ міст Добропілля, Білицьке та Білозерське.
18 бер. 2019 | Перейти

Друга черга регулювання відпуску теплоти на потреби опалення житлових будинків після впровадження енергозберігаючих заходів або роботи системи опалення

Додатки до Порядку регулювання відпуску теплоти на потреби опалення житлових будинків після впровадження енергозберігаючих заходів або роботи системи опалення у період зрізки температурного графіка (Друга черга впровадження)
18 бер. 2019 | Перейти

ЯК ЕКОНОМИТИ ТЕПЛО ТА ГРОШІ У ВЕСНЯНО-ОСІННІЙ ПЕРІОД

Шановні співвласники багатоквартирних будинків, а чи зменшилися суми за опалення у ваших платіжках?
15 бер. 2019 | Перейти

Звіт про результати впровадження заходу з теплової ізоляції розподільних трубопроводів у 19 житлових будинках (26 теплових вузлах вводу) міст Добропілля, Білицьке, Білозерське

Заходи з теплової ізоляції трубопроводів було впроваджено у рамках виконання Проекту ТРЕНД за фінансування компанії ДТЕК.
11 бер. 2019 | Перейти