Унікальний контент

Національна комунікаційна платформа свідомих власників житла - це всеукраїнський інформаційний ресурс у сфері підвищення енергетичної ефективності житлових будівель.

 

Принцип побудови системи - географічний / ієрархічний. У рамках Національного рівня виділяються два підрівні: 

  • місцевий рівень (місто, район, область);
  • національний рівень. 

 

Інформаційні потоки будуть фільтруватися між рівнями Платформи за допомогою системи тегів географічної прив'язки користувачів, які задаються під час процедури он-лайн реєстрації.

 

Місцевий рівень.

 

Місцевий рівень Платформи забезпечить комунікацію між місцевими партнерами: наприклад, ОСББ одного міста між собою,  між ОСББ та органами місцевої влади, ОСББ і тепло- та енергопостачальними підприємствами міста, ОСББ та підрядними організаціями, виробниками енергозберігаючих товарів та обладнання, місцевими фінансовими установами тощо (горизонтальні зв’язки та комунікації). 

 

Національний рівень.

 

Національний рівень Національної комунікаційної платформи – це майданчик/простір для комунікації між основними стейкхолдерами енергозбереження, в т. ч. Міністерствами і відомствами центральних органів влади (наприклад, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України), органами регіональної та місцевої влади, банками, фінансовими, донорськими організаціями та грантодавцями, міжнародними фінансовими організаціями, енергосервісними компаніями, ресурсопостачальними організаціями, виробниками енергоефективних матеріалів і устаткування, будівельними підрядними організаціями, ОСББ, іншими недержавними організаціями. 

 

Національний рівень охопить більш глобальні питання загальнодержавного масштабу, які стосуватимуться законодавства, процедурних питань щодо створення та функціонування ОСББ, питань енергозбереження та енергоефективності у глобальному їх розумінні, державних програм фінансування енергоефективних проектів, зокрема в секторі ЖКГ, інвестиційних програм банків та інших організацій, грантів міжнародних та вітчизняних донорів, виробництва енергоефективних матеріалів та обладнання тощо.